Ogłoszenia 21.08 Niedziela

1. Dziś na wszystkich Mszach Świętych będziemy słuchać świadectw i śpiewu młodzieży ze Wspólnot Neokatechumenalnych Diecezji Radomskiej. Po Mszach będzie można złożyć ofiarę, aby pomóc im sfinansować wyjazd na Światowe Dni Młodzieży, i spotkanie z Papieżem Franciszkiem w Lizbonie w Portugalii w 2023 roku.
  2. W najbliższą środę wspomnienie św. BARTŁOMIEJA zapraszamy na Nowennę i Mszę Świętą w czasie której, będziemy się modlić w intencji ks. Bartka, który obchodzi swoje imieniny.
  3. 26 sierpnia w piątek wspomnienie Matki Bożej Częstochowskiej Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00.
  4. Przypominamy do 1 września nie ma Mszy Św. wieczornej w pon.
  5. Grupa Odnowy w Duchu Świętym organizuje dwudniowy wyjazd na pielgrzymkę do Łagiewnik, Wadowic oraz Kalwarii Zebrzydowskiej w dniach 8-9 października br. Zapisy i informacje w każdy czwartek po mszy św. o godz. 18:00 oraz w każdą niedzielę po mszy świętej o godz 12:00 w Poradni naprzeciw Kancelarii.