Ogłoszenia 28.08 Niedziela

22 Niedziela zwykła 28.08.2022

1. Od 1 września czwartek, wracamy do przedwakacyjnych godzin pracy kancelarii oraz Mszy Świętych we wszystkie dni powszednie o 7.00 i 18.00.
  2. Msza na rozpoczęcie roku szkolnego, zapraszamy dzieci oraz rodziców i wychowawców 1 września o godz. 9.00.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek oraz sobota i niedziela miesiąca o zwykłej porze modlitwy. Spowiedź w piątek od 17.00.
  4. W sobotę za tydzień o godz. 10.00 zbiórka ministrantów i lektorów.
  5. Za tydzień w niedziele podczas wszystkich Mszy Świętych obecny będzie ojciec dyrektor Radia Niepokalanów. Przybliży nam historię Niepokalanowa oraz Św. Ojca Maksymiliana Kolbe.
  6. Grupa Odnowy w Duchu Świętym organizuje dwudniowy wyjazd na pielgrzymkę do Łagiewnik, Wadowic oraz Kalwarii Zebrzydowskiej w dniach 8-9 października br. Zapisy i informacje w każdy czwartek po mszy św. o godz. 18:00 oraz w każdą niedzielę po mszy świętej o godz. 12:00 w Poradni naprzeciw Kancelarii.