Ogłoszenia Niedziela 1 maja

III Niedziela Wielkanocna 1 maja 2022r.

1. W najbliższą niedzielę 1 maja pierwsze nabożeństwo majowe o godz. 17.30; w dni powszednie nabożeństwa majowe po Mszy Świętej wieczornej.
  2. 3 Maja Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze Święte według porządku świątecznego nie niedzielnego. O godz. 7.00; 10.00 oraz 18.00.
  3. W najbliższy poniedziałek 2 maja kancelaria nieczynna.
  4. W najbliższy czwartek, piątek i sobotę, modlitwy według comiesięcznego zwyczaju. W piątek spowiedź od godz. 17.30.
  5. Spotkanie dla dzieci komunijnych w najbliższą niedzielę 8 maja o godz. 10.30. Prosimy o przyniesienie dzienniczków, będziemy je zbierać po Mszy. Po niedzieli 15 maja rozpoczniemy we wtorki i czwartki próby dla przed I Komunią. Szczegóły podamy za tydzień.
  6. Informacje ekonomiczne. Parafia zapłaciła za położenie asfaltu wzdłuż lewej strony świątyni oraz od strony parkingu. Koszt tych prac przekroczył trzydzieści tysięcy złotych. Bardzo dziękuję za systematyczne ofiary, dzięki którym możemy finansować tego typu prace. Trwa porządkowanie trawnika  i terenu przed świątynią.
  7. Informacje również na internetowej stronie parafii: parafiaboryszew.pl