Ogłoszenia Niedziela 1 sierpnia br.

Ogłoszenia XVIII Niedziela zwykła 01.08.2021r.

1. O dzisiejszej niedzieli po Mszach rozpoczynamy zapisy na intencje mszalne na rok 2022. W związku, że jest nas mniej w parafii prosimy, aby zamówić maksymalnie 3 Msze niedzielne ( jedna z Mszy może być o 10.30). O godz. 10.30 w niedzielę wprowadzamy Mszę zbiorową, gdzie będziemy przyjmować max. 3 intencje. W piątki wieczorem kontynuujemy Msze Święte zbiorowe. W każdą 3 niedzielę miesiąca wieczorem o godz. 18.00 Msza Święta będzie śpiewana, ale bez pana organisty.
  2. Dziś I niedziela miesiąca wystawienie i modlitwa o powołania o godz. 17.30.
  3. Dziś z parafii św. Wawrzyńca wyruszyła do Miedniewic coroczna piesza pielgrzymka. Z powodu remontu drogi pielgrzymi wyjątkowo nie będą w tym roku przechodzić k. naszego kościoła.
  4. W najbliższy czwartek, piątek i sobotę o zwykłych porach modlitwy i nabożeństwa. W piątek wystawienie od 17.30, możliwa spowiedź pierwszo – piątkowa.
  5. W tym tygodniu z doliny Val Gardena we Włoszech została przywieziona figura św. Józefa. Bardzo dziękuję za wszystkie ofiary, dzięki waszej szczodrości udało się nam kupić figurę o wysokości 150 cm wyrzeźbioną w drewnie. Uroczystego poświęcenia dokonamy w najbliższym czasie.
  6. Zapraszamy na XXVI Łowicką Młodzieżową Pielgrzymkę na Jasną Górę zapisy przez stronę internetową lub w parafii Św. Wawrzyńca w Sochaczewie.
  7. Na stronie internetowej parafii umieszczam w sobotę wieczorem informacje dotyczące dojazdu do kościoła. Proszę również o zachowanie szczególnej ostrożności przy wyjeżdżaniu i wjeżdżaniu na plac kościelny.
  8. Grupa Odnowy W Duchu Świętym organizuje pielgrzymkę do Sokółki, Zuzeli i szlakiem trzech wyznań w dniach 4 i 5 września br. Szczegóły w zakrystii również numer telefonu do organizatora.