Ogłoszenia Niedziela 11 września

24 Niedziela zwykła 11.09.2022

1. Dziś wieczorem o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą i modlitwę o uzdrowienie.
  2. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00. Na godz. 10.00 zapraszam również na dziecięcą scholę, próba z panem organistą na chórze w kościele.
  3. Przypominamy rodzicom dzieci i młodzieży, by zapisali je na lekcje religii w szkole. Dotyczy to szczególnie szkół prywatnych znajdujących się na terenie naszej parafii.
  4. Pierwsze spotkanie dla dzieci, które przystąpią do I Komunii Świętej w maju 2023 roku odbędzie się w niedzielę za tydzień po Mszy o godz. 10.30. Na spotkanie po Mszy o godz. 9.00 zapraszamy za tydzień kandydatów do bierzmowania. Jeśli dzieci albo młodzież spoza naszej parafii chcą przystąpić do sakramentu u nas trzeba uzyskać pozwolenie proboszcza swojej parafii zamieszkania.
  5. Otrzymaliśmy zaległy numer niedzieli, w którym jest wywiad na temat Jana Pawła I, którego beatyfikacja odbyła się w niedzielę w ubiegłym tygodniu. Zapraszam do lektury.
  • Rozpoczęliśmy prace na parkingu za kościołem. Zostanie ułożona kostka, która została zakupiona kilka lat temu. W ten sposób definitywnie zakończymy prace przy parkingu za kościołem. Na naszym cmentarzu parafialnym zostaną ułożone dwie ścieżki z kostki, którą odzyskaliśmy po remoncie placu przed naszą świątynią. Prace będą trwały równolegle, zakończą się w ciągu trzech tygodni.