Ogłoszenia Niedziela 11 XII

III Niedziela Adwentu 11.12.2022r.

1. W niedzielę rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Poprowadzi je ks. Bogusław Laskowski paulista. W poniedziałek i wtorek spowiedź i Msze o 7.00, 10.00; 17.00 i 18.30. W związku z rekolekcjami osoby, które zamówiły Mszę Świętą o godz. 18.00 dnia 12 i 13 grudnia proszone są o kontakt z nami w zakrystii, kto jeszcze tego nie zrobił.
  2. Dziś 11 grudnia 2022 spotkanie dla dzieci komunijnych oraz dla kandydatów do bierzmowania odpowiednio o godz. 10.30 oraz 9.00.
  3. Powoli planujemy kolędę, którą rozpoczniemy 28 grudnia. W przeciwieństwie do lat ubiegłych będzie chodzić dwóch księży, w niektóre dni ale rzadko trzech. Mamy jednocześnie do odprawienia Mszę Świętą wieczorną na którą jeden z księży będzie wracał. Proszę o cierpliwość i zrozumienie. Wzorem lat ubiegłych udamy się do domków jednorodzinnych tam gdzie będzie uchylona brama lub furtka, to będzie dla nas znak i zaproszenie do wejścia. Do bloków udamy się na zaproszenia wysłane smsem  tel 720250691 (wystarczy podać adres i imię zapraszającego). Zgłoszenia na kolędę do bloków będziemy przyjmować w zakrystii po Mszach Świętych od następnej niedzieli. Program kolędy z 10 dniowym wyprzedzeniem zostanie podany za tydzień.
  4. Ministranci zrobili torebki z siankiem na stół wigilijny ofiary złożone przy tej okazji zasilą fundusz ministrancki.