Ogłoszenia Niedziela 12.06.

Niedziela Trójcy Przenajświętszej 12 czerwca 2022r.

1. Dziś o godz. 10.30 rocznica I Komunii Świętej dla dzieci, które przystąpiły do komunii.
  2. W najbliższy czwartek – Boże Ciało czyli Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze święte: 7.00; 9.00; 10.30 po Mszy procesja; 18.00. Procesja przejdzie starą trasą, ul. 15 Sierpnia, Pionierów i z powrotem 15 Sierpnia. Proszę o przygotowanie ołtarzy w miejscach z przed pandemii oraz kwiatów w wazonach. W przypadku trudności w przygotowaniu ołtarza proszę o kontakt w zakrystii.
  3. Na procesję zapraszamy dzieci, które przyjęły I Komunię Świętą. Proszę, też o przygotowanie koszyczków dla dziewczynek, aby sypały kwiaty.
  4. 19 czerwca w niedzielę o godz. 18.00 ks. Mariusz odprawi Mszę Świętą wraz ze swoimi kolegami kursowymi w 20 rocznicę święceń kapłańskich.
  5.  Informacje również na internetowej stronie parafii: parafiaboryszew.pl