Ogłoszenia Niedziela 12 lutego

6 Niedziela zwykła 12 lutego 2023r.

1. Dziś w parafii pomaga nam Ojciec Sylwester ze zgromadzenia Oblatów N.M.P.
  2. Zapraszamy jeszcze na kurs przedmałżeński. Nie trzeba się wcześniej zapisywać, pierwsze spotkanie po Mszy św. o godz. 18.00.
  3. Rozpoczęły się Rekolekcje Ewnagelizacyjne zapraszamy w piątek o godz. 19.00 na kolejną katechezę poświęconą Miłości Boga.
  4. Zbiórka dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji w najbliższą niedzielę 19 lutego do puszek po wszystkich Mszach Świętych
  5. W minionym tygodniu zostały pomalowane wszystkie słupy do wysokości 3.5 m oraz zabezpieczone narożniki. Ponadto częściowo odkurzono ściany pod chórem kościoła.
  6. Bardzo dziękuję za przyjęcie nas po kolędzie, życzliwość, rozmowy, troskę o parafię i złożone ofiary. Przypominam, że odwiedzamy tych parafian, którzy zgłosili się do nas poprzez smsa lub zapisali w zakrystii.