Ogłoszenia Niedziela 14.08.2022

20 Niedziela zwykła 14.08.2022

1. Jutro Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Msze Święte w porządku niedzielnym. O godz. 12.00 będziemy modlić się w intencji ks. Mariana.
  2. W najbliższą środę wspomnienie św. Jacka zapraszamy na Nowennę i Mszę Świętą w czasie której, będziemy się modlić w intencji proboszcza.
  3. Za tydzień na wszystkich Mszach Świętych będziemy słuchać świadectw i śpiewu młodzieży ze Wspólnot Neokatechumenalnych Diecezji Radomskiej. Po Mszach będzie można złożyć ofiarę, aby pomóc im sfinansować wyjazd na Światowe Dni Młodzieży, i spotkanie z Papieżem Franciszkiem w Lizbonie w Portugalii w 2023 roku.
  4. Grupa Odnowy w Duchu Świętym organizuje dwudniowy wyjazd na pielgrzymkę do Łagiewnik, Wadowic oraz Kalwarii Zebrzydowskiej w dniach 8-9 października br. Zapisy i informacje w każdy czwartek po mszy św. o godz 18:00 oraz w każdą niedzielę po mszy świętej o godz 12:00 w Poradni naprzeciw Kancelarii.