Ogłoszenia Niedziela 15 stycznia

1. Dziś w parafii pomaga nam ojciec z Radia Niepokalanów bardzo dziękuję za jego obecność. Dziękuję również za pomoc kleryka z WSD w Łowiczu, który w najbliższym czasie będzie mógł również udzielać Komunii Świętej.
  2. Dziś o 16.30 spotkanie opłatkowe KŻR zapraszamy.
  3. Za tydzień 22 stycznia spotkanie dla dzieci I Komunijnych 16.00 oraz bierzmowanych godz. 9.00.
  4. W dni powszednie wieczorem oraz podczas pogrzebów będzie wyłączone nagłośnienie kaplic bocznych, aby ułatwić słuchanie i uniknąć pogłosu.
  5. Bardzo dziękuję za przyjęcie nas po kolędzie, życzliwość i złożone ofiary.

Plan kolędy od 16 stycznia do 28 stycznia Od 15.30 W kolędzie będą nam pomagać w niektóre dni, ks. Robert Sumiński oraz ks. Mariusz Makowski

Tylko domki jednorodzinne chyba, że wyraźnie wkazano ulicę i numer bloku. Do mieszkańców bloków udamy się po 29 stycznia, plan zostanie podany odpowiednio wcześniej.

• – 16 stycznia poniedziałek; ul.Okrzei drugi ksiądz ul.15 Sierpnia tylko numery parzyste od 36 do 42A włącznie.
  • 17 stycznia wtorek; Łuszczewskich, Towarowa około 18.30 Środkowa.
  • 18 stycznia środa; Mazowiecka, ul. Wojska Polskiego rozpoczniemy od 15 Sierpnia
  • 19 stycznia czwartek 15 Sierpnia od 34 numery parzyste w kierunku miasta; od 33 nieparzyste w kierunku miasta, 15 Sierpnia tylko parzyste od Pionierów do obwodnicy.
  • 20 stycznia piątek; Kutrzeby, Skotnickiego, 15 Sierpnia od Pisi do Boryszewskiej.
  • 21 stycznia sobota; od 9.30 Zamoyskiego.
  • NIEDZIELA
  • 23 stycznia poniedziałek, 15 Sierpnia nieparzyste od nr 33 w kierunku obwodnicy, Lotników domki około 18,30 Lotników blok na zaproszenia.
  • 24 stycznia wtorek; jeden ksiądz ul. Sienkiewicza, Krakowska, Licealna, Załamana, Księcia Janusza, drugi ksiądz: Spartańska domki potem od 17.00 Broniewskiego 2 i 4 na zaproszenia po 18.30 Broniewskiego 1 na zaproszenia.
  • 25 stycznia środa 15 Sierpnia od Boryszewskiej w kierunku Skierniewic, Żyrardowska od stacji benzynowej AMIC do obwodnicy.
  • 26 stycznia czwartek ul. Spartańska blok na zaproszenia potem Żyrardowska od wiaduktu do obwodnicy, drugi ksiądz Mickiewicza bloki na zaproszenia, trzeci ksiądz Okrzei 3 i 5 bloki na zaproszenia.
  • 27 stycznia piątek Kozubowskiego dwóch księży, Głucha, Miła, Dolna, Tartaczna jeden ksiądz.
  • 28 stycznia sobota od 9.30 Szajnowicza jeden od Kozłowa drugi od Boryszewskiej, Bortnowskiego (1 ksiądz).