Ogłoszenia Niedziela 16 X 2022 roku

29 Niedziela zwykła 16.10.2022

1. W parafii pomaga nam kleryk Kacper z WSD w Łowiczu.
  2. Dziś w niedzielę 16 października spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania po Mszy o godz. 9.00 oraz dzieci do I Komunii Świętej po Mszy o godz. 10.30.
  3. Dziś obchodzimy Dzień Papieski wspominamy życie świętego Jana Pawła II i zbieramy datki na stypendia dla zdolnej młodzieży.
  4. Dziś liczymy frekwencję na Mszach Świętych oraz liczbę przyjmujących komunię świętą.
  5. W dalszym ciągu zapraszamy na różaniec. Poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek po Mszy wieczornej w środę sobotę i niedzielę o 17.30.
  6. Przyjmujemy na wypominki. Prosimy o wyraźnie pisanie imion i nazwisk osób zmarłych za które będziemy się modlić na kartkach zabranych z kościoła.
  7. W niedzielę 23 października po Mszy o godz. 18.00 zapraszam na krótkie spotkanie organizacyjne osoby, które wpisały się na listę lektorów.