Ogłoszenia Niedziela 18.04

Ogłoszenia III Niedziela Wielkanocna 18.04.2021r.

  1. Juro poniedziałek i we wtorek o godz. 18.00 Msza Święta i spotkanie dla dzieci przystępujących do I Komunii Świętej. Ze względu na ograniczenie liczby wiernych w kościele spotkamy się w dwóch grupach, szczegóły na stronie internetowej.
  2. Dziś o godz. 12.00 modlimy się w intencji ks. Ryszarda. Msza Święta z okazji przełożonych imienin.
  3. Po weekendzie majowym planujemy spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania, szczegóły za tydzień.
  4. 9 maja w niedzielę o godz. 10.00 do I Komunii Świętej przystąpi grupa kilkunastu dzieci. Jest to pierwsza z 3 grup na jakie zostały podzielone dzieci. Przypominamy w związku z tym, że Msza Święta rozpocznie się o 10.00 a nie o 10.30.
  5. Podczas malowania krzyża górującego nad naszą świątynią, dało się zauważyć, że w złym stanie jest blacha zabezpieczająca mury wokół kościoła. Blacha od dawna nie była zabezpieczana ani malowana. Musimy wykonać niezbędne prace już teraz. Będziemy korzystali z pomocy pana alpinisty. Wstępny kosztorys prac to około 3000 złotych bez materiałów. Poniżej zamieszczam zdjęcia jakie zrobiono aby pokazać w jakim stanie jest blacha. Przy okazji zostaną wykonane inne drobne prace remontowe. W tym tygodniu na dachu kościoła została założona dodatkowa już II instalacja fotowoltaiczna. W sumie założono 20 nowych paneli. Inwestycję będziemy sukcesywnie spłacać. Mam nadzieję, że pozwoli ona w całości pokryć zapotrzebowanie parafii na prąd.  
  6. Proszę o sprawdzenie intencji Mszalnych na stronie internetowej.