Ogłoszenia Niedziela 18.09 br.

25 Niedziela zwykła 18.09.2022

1. Dziś pierwsze spotkanie dla dzieci, które przystąpią do I Komunii Świętej w maju 2023 roku odbędzie się w niedzielę za tydzień po Mszy o godz. 10.30. Na spotkanie po Mszy o godz. 9.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania. Jeśli dzieci albo młodzież spoza naszej parafii chcą przystąpić do sakramentu u nas, trzeba uzyskać pozwolenie proboszcza swojej parafii zamieszkania.
  2. Ks. Ryszard jest chory i przebywa obecnie w Warszawie u swojej rodziny, tam też będzie leczony. We wrześniu oraz do połowy października w parafii będą nam pomagać księża emeryci z domu emeryta lub inni zaproszeni księża.
  3. Osoby, które zamówiły msze święte w niedziele w godzinach przedpołudniowych 25 września oraz w październiku proszone są o kontakt z nami w zakrystii. Prosimy również o kontakt rodziny, które zamówiły msze w dni powszednie od 25 września we wtorki i czwartki i soboty.
  4. Chcielibyśmy do połowy października skompletować listę świeckich lektorów, którzy czytaliby lektury na mszach niedzielnych, kiedy nie ma ministrantów. Nie trzeba się ubierać w komże czy alby. Proszę osoby, które czują się na siłach, aby czytać o zgłaszanie się do mnie do zakrystii.
  5. Na cmentarzu oraz koło kościoła układana jest kostka, którą mieliśmy zeskładowaną na naszym placu parafialnym. Prace trwają.