Ogłoszenia Niedziela 19 lutego br.

7 Niedziela zwykła 19 lutego 2023r.

1. Dziś w parafii pomaga nam Ojciec Sylwester ze zgromadzenia Oblatów N.M.P.
  2. W parafii trwają Rekolekcje Ewangelizacyjne zapraszamy w piątek o godz. 19.00 na kolejną katechezę, modlimy się o dobre owoce rekolekcji dla uczestników.
  3. Dziś zbiórka do puszek dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji akcja organizowana przez Caritas Polska.
  4. Za tydzień dodatkowa Msza Święta o godz. 16.00 i spotkanie dla dzieci przystępujących do I Komunii Świętej. Natomiast po Mszy Św. o godz. 9.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania.
  5. Również za tydzień w niedzielę pierwsze w tym roku Gorzkie Żale o godz. 17.35.
  6. W tym tygodniu wypada Środa popielcowa. Msze Święte o godz. 7.00; 10.00 oraz 18.00 na każdej Mszy obrzęd posypania głów popiołem.
  7. Od najbliższego piątku rozpoczniemy nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Zapraszamy na godzinę 17.15.