Ogłoszenia Niedziela 2 stycznia 2022r.

1. Przypominamy, że w czasie kolędy kancelaria parafialna jest nieczynna. Pilne sprawy proszę umawiać telefonicznie lub załatwiać po Mszach Świętych porannych lub wieczornych.
  2. 6 stycznia Uroczystość Objawienia Bożego, msze w porządku niedzielnym od 7.00 do 18.00
  3. 7 stycznia I piątek miesiąca spowiedź przed Mszą Świętą o godz. 17.30.
  4. Za tydzień w niedzielę dodatkowa Msza Św. dla dzieci przystępujących do I Komunii o 16.30
  • Wchodzimy do domów gdzie uchylona jest furtka wejściowa, jeśli furtka lub brama są zamknięte, znaczy to, że z różnych powodów nie zostaniemy przyjęci. Wiemy, że panuje pandemia i jeśli są jakiekolwiek przeciwwskazania, by przyjąć nas po kolędzie jak najbardziej przyjmujemy to ze zrozumieniem.
  • W czasie wizyty i wspólnej modlitwy prosimy o zachowanie zasad sanitarnych, które z naszej strony też będziemy przestrzegać.
  • Na kolędę wyruszymy w zmniejszonym składzie, ks. proboszcz i ks. Mariusz, w związku z powyższym będzie przebiegać wolniej. Nie sugerujmy się planem lat poprzednich. Najpierw pójdziemy na wioski potem do bloków.
  • W przypadku bloków również tych na Rokotowie, będziemy prosili o wcześniejsze osobiste zaproszenie. Kolędę w blokach rozpoczniemy najwcześniej na przełomie drugiego i trzeciego tygodnia stycznia. W zależności od ilości zgłoszeń wyznaczymy ilość bloków na dany dzień. By przyjąć nas po kolędzie w blokach, prosimy wybrać jedną z form; zapisać się na listę w zakrystii po Mszy Świętej, albo zgłosić telefonicznie na numer parafii albo smsem (pisząc kolęda i adres). Prosimy o zapisy do 15 stycznia włącznie.
  • Porządek kolędy od 3 stycznia do 8 stycznia

3 stycznia poniedziałek – od 15.30 ul. Reja oraz Kuznocin od strony Dachowej do obwodnicy

4 stycznia wtorek – od 15.30 Bojowników za obwodnicą oraz Wyzwolenia za obwodnicą, ul. Północna, a także ul. Wschodnia (2 księży jeden rozpocznie od ul. Północnej, drugi od ul. Fabrycznej)

5 stycznia środa – od 15.30 Spółdzielcza jeden ksiądz od ul. Fabrycznej, drugi ksiądz ul Torowa a potem ul. Spartańska około 17.30

7 stycznia piątek – od 15.30 (tego dnia będzie 3 księży) Zamiejska, Wiśniowa, Robotników, Wołodyjowskiego, Otwarta; około 18.00 ul. Zamknięta

8 stycznia sobota – od 9.30 Rokotów domki jednorodzinne bez bloków najpierw domki wzdłuż ul. Boryszewskiej potem boczne ulice Rokotowa; również od 9.30 Kuznocin jeden ksiądz od obwodnicy w kierunku miasta, drugi ksiądz osiedle nowych domków potem w kierunku rzeki Bzury około godz. 13.00 ul. Wierzbowa i ul. Litewska

• Porządek kolędy od 10 stycznia do 17 stycznia 2022r. Od pon do piątku od godz. 15.30 tylko domki jednorodzinne

Pon. – 10 stycznia; ul. Boryszewska, ul. 15 Sierpnia od Pisi do końca parafii, Kutrzeby i Cisowa

Wtorek – 11 stycznia; ulice Skotnickiego, Olchowa, Akacjowa i Sosnowa (1 ksiądz rozpocznie od Skotnickiego) Bojowników i Wyzwolenia, Gwardyjska (2 księży) jeden rozpocznie od Gwardyjskiej drugi od początku Wyzwolenia.