Ogłoszenia Niedziela 20 marca

Ogłoszenia III Niedziela Wielkiego Postu 20.03.2022r.

1. Dziś rozpoczynają się rekolekcje w naszej parafii. Będą trwały od 20 do 22 marca prowadzi je ks. Adam Domański proboszcz z Żyrardowa. Nauki rekolekcyjne w poniedziałek i we wtorek o 10.00; 17.00 i 18.30. Spowiedź możliwa również na Mszy Świętej o godz. 7.00.
  2. W czasie rekolekcji po południu kancelaria nieczynna.
  3. W piątek Droga Krzyżowa, o godz. 17.15; Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17.30 przed Mszą Świętą wieczorną. Modlitwa poranna jutrznia wraz z czytaniami codziennie od poniedziałku do piątku o 6.00 w kościele dolnym wejście od parkingu.
  4. 25 marca Uroczystość Zwiastowania N.M.P. Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00. O godz. 12.00 w Bazylice Katedralnej w Łowiczu będzie celebrowana Msza Święta w 30 rocznicę powstania diecezji łowickiej.
  5. Bardzo proszę rodziny, które przyjęły do swoich domów albo objęły opieką osoby z Ukrainy, aby po Mszy zgłosiły się do proboszcza. Dla tych osób jest przewidziana pomoc z Caritas.
  6. Ponawiam zaproszenia na katechezy dla dorosłych i młodzieży. Katechezy we wtorki i piątki o godz. 19.00.
  7. Caritas Polska prowadzi akcję paczka dla Ukrainy. Zainteresowanych taką pomocą proszę o odwiedzenie strony internetowej Caritas Polska.
  8. W piątek 1 kwietnia 2022 roku organizowana jest ekstremalna Droga Krzyżowa rozpoczęcie Mszą Świętą w parafii Św. Józefa w Chodakowie. Zapisy dostępne na www.edk.org.pl