Ogłoszenia Niedziela 22.05 korekta

VI Niedziela Wielkanocna 22 maja 2022r.

1. W parafii witamy ojca Grzegorza z Zakonu Oblatów Najświętszej Maryji Panny, który przez najbliższe dwa tygodnie będzie nam pomagał zastąpując ks. Ryszarda. Ks. Ryszard udał się na dwutygodniowy odpoczynek.
  2. We wtorki i czwartki próby dla przed I Komunią. Grupa II godz. 17.00 grupa I godz. 19.00. W najbliższą sobotę 28.05 o godz. 9.30 spowiedź dla dzieci, które przystąpią do I Komunii Świętej. Przypominamy I komunia odbędzie się w najbliższą niedzielę 29.05 o godz. 10.00 oraz o godz. 12.00.
  3. Dziś po Mszach Świętych młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania oddaje karty przygotowane przez ks. Mariusza.
  4. Rocznica I Komunii Świętej dla dzieci, które przystąpiły do komunii rok temu odbędzie się dnia 12 czerwca w niedzielę o godz. 10.30.
  5. Bardzo dziękuję paniom i jednemu tacie, którzy wczoraj przygotowywali kościół na uroczystość I komunii swoich dzieci. Zostały umyte wszystkie ławki, konfesjonały, w drzwiach głównych kościoła umyto szyby.
  6. W minionym tygodniu udało się również wyszlifować część kamiennej posadzki kościoła. Praca będzie kontynuowana w przyszłym tygodniu. Koszt pracy to 50 zł za m2 . Wyszlifujemy ponad 130 m2.
  7.  Informacje również na internetowej stronie parafii: parafiaboryszew.pl