Ogłoszenia Niedziela 23 stycznia

Ogłoszenia Niedziela 23 stycznia 2022r.

  1. Dziękuję za przyjęcie nas po kolędzie. Niestety z powodu rosnącej liczby zakażeń oraz stosując się do sugestii Kurii Diecezjalnej Łowickiej, przełożymy kolędę na termin późniejszy. Od poniedziałku 24 stycznia zawieszamy odwiedziny duszpasterskie. Wszystkie osoby, które zapisały się na kolędę mam nadzieję, że odwiedzimy w drugiej połowie lutego po feriach. Jednak szczegółowe informacje przekażemy w terminie późniejszym.
  2. Dziś o godz. 12.00 podczas Mszy Świętej będzie nam towarzyszył zespół Koderki, który będzie śpiewał kolędy. Dziecięco-Młodzieżowy Zespół Ludowy KODERKI działający w Łowickim Ośrodku Kultury, zatriumfował 16 stycznie br., w Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie zajmując I miejsce. Zapraszamy.
  3. Od poniedziałku 24 stycznia kancelaria będzie czynna o zwykłej porze.
  4. Zachęcamy wszystkich przychodzących do naszej świątyni do używania maseczek, zachowywania dystansu szczególnie przy przyjmowaniu Komunii Świętej. Prosimy również o spożywanie Komunii w obecności księdza.
  5. W tym trudnym czasie pandemii, pamiętajmy o naszych sąsiadach, może potrzebują pomocy w zakupach, lub zaopatrzeniu w leki.