Ogłoszenia Niedziela 25.07.2021

Ogłoszenia XVII Niedziela zwykła 25.07.2021r.

1. Dziś modlimy się za kierowców i święcimy pojazdy po każdej Mszy Świętej (w tym roku wyjątkowo zaraz przy wyjeździe z parkingu). Ofiary, które złożymy przy tej okazji będą również wsparciem dla polskich misjonarzy w zakupie środków transportu.
  2. Za tydzień od niedzieli od godz. 7.00 rozpoczniemy zapisy na intencje mszalne na rok 2022. W związku, że jest nas mniej w parafii prosimy, aby zamówić maksymalnie 3 Msze niedzielne. O godz. 10.30 wprowadzamy Mszę zbiorową, gdzie będziemy przyjmować 3 intencje. W piątki wieczorem kontynuujemy Msze Święte zbiorowe. W każdą 3 niedzielę miesiąca wieczorem o godz. 18.00 Msza Święta będzie śpiewana, ale bez pana organisty.
  3. Ponawiam zapewnienie, że w czasie prac remontowych dojazd do Kościoła będzie możliwy ul. 15 sierpnia przynajmniej z jednej strony. Jeśli nie od strony Malesina to od strony ul. Okrzei. Proszę stosować się do strzałek namalowanych przy wjeździe. Proszę również o zachowanie szczególnej ostrożności przy wyjeżdżaniu i wjeżdżaniu na plac kościelny.
  4. Za tydzień I niedziela miesiąca wystawienie i modlitwa o powołania o godz. 17.30.