Ogłoszenia Niedziela 26.02.2023

1 Niedziela Wielkiego Postu 26 lutego 2023r.

1. Dziś po Mszy Świętej o godz. 9.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania a na dodatkowej Mszy Świętej o godz. 16.00 spotkanie z dziećmi komunijnymi.
  2. Gorzkie Żale o godz. 17.35 w każdą niedzielę Wielkiego Postu.
  3. Na godz. 17.15 w piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową.
  4. W kaplicy za ołtarzem codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 6.00 modlitwa poranna z psalmami i czytaniami z Pisma Świętego i Ojców Kościoła.
  5. W tym tygodniu w piątek w czasie Drogi Krzyżowej spowiedź pierwszo piątkowa, w sobotę rano różaniec fatimski, w niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  6. Za tydzień w niedzielę 5 marca będziemy przyjmować już intencje na rok 2024r. Prosimy zamawiać max 2 intencje w niedzielę. Z powodu dużej ilości osób proszących w dni powszednie o intencje w godzinach wieczornych, w każdą sobotę wieczorem jeden ksiądz będzie odprawiał intencje trzech zgłoszonych rodzin podobnie jak ma to już miejsce w piątek wieczorem.