Ogłoszenia Niedziela 3 kwietnia

Ogłoszenia V Niedziela Wielkiego Postu 03.04.2022r.

  1. Jednodniowe rekolekcje wielkopostne dla dzieci szkół podstawowych odbędą się w czwartek 7 kwietnia. Modlitwa w kościele w dwóch grupach. O godz. 10.00 klasy IV – VIII od godz. 11.30 klasy 0-III. W przeprowadzeniu rekolekcji pomogą siostry nazaretanki.
  2. W najbliższy piątek ostatnia Droga Krzyżowa, o godz. 17.15. Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17.30 przed Mszą Świętą wieczorną. Modlitwa poranna jutrznia wraz z czytaniami codziennie od poniedziałku do piątku o 6.00 w kościele dolnym wejście od parkingu.
  3. Dziś 3 kwietnia 2022 o godz. 12.00 będziemy się modlić za ks. Ryszarda w dniu jego imienin.
  4.  W najbliższą niedzielę wypada Niedziela Palmowa, proszę samodzielnie wykonać palmy i przynieść je do kościoła. O godz. 12.00 uroczysty śpiew Credo i procesja z palmami.
  5. W niedzielę palmową zapraszamy też dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej na godz. 10.30. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się po świętach.
  6. W piątek 8 kwietnia chcielibyśmy odwiedzić chorych. Wizytę rozpoczniemy od godz. 9.30 zapisy w zakrystii po Mszy Świętej.
  7. W najbliższy wtorek zapraszam na bardzo ważną katechezę dla młodzieży i dorosłych. To bardzo wartościowa katecheza tłumacząca istotę chrześcijaństwa i wiary w Jezusa Chrystusa Bożego Syna. Gorąco zapraszam, nie zmarnujmy tej okazji, przyjdźmy posłuchać, pomoże nam ona lepiej rozumieć nadchodzące święta.