Ogłoszenia Niedziela 31.07 br.

18 Niedziela zwykła 31.07.2022

1. Dziś będziemy święcić pojazdy. Po mszach świętych przy wyjazdach z parkingu na ul. 15 Sierpnia. Część zebranych ofiar będzie przeznaczona na kupno pojazdów dla polskich misjonarzy.
  2. W najbliższy poniedziałek będzie wieczorna Msza Święta, która nie jest odprawiana w miesiącu lipcu i sierpniu.
  3. Dnia 1 sierpnia wyruszy z Sochaczewa pielgrzymka do Miedniewic zapraszamy.
  4. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. O zwykłej porze modlitwy. W piątek spowiedź od 17.30, w niedziele wystawienie od 17.30.
  5. W tym tygodniu pracownia złotnicza z Poznania przekazała nam odnowiony kielich Mszalny, który najprawdopodobniej otrzymał w darze ks. Józef Kwiatkowski. Kielich jest bogato zdobiony i będzie służył podczas uroczystości w naszej parafii. Koszt renowacji to 600 PLN.