Ogłoszenia niedziela 31 grudnia 2024r.

Uroczystość Świętej Rodziny 31 grudnia 2023r.

1. Plan Mszy Świętych w najbliższy tydzień:

31 grudnia – Msza Święta na zakończenie roku oraz nabożeństwo błagalne godz. 18.00.

1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi: 9.00; 10.30; 12.00; 18.00.

6 stycznia sobota – Msze według porządku niedzielnego 7.00; 9.00; 10.30; 12.00; 18.00 – na każdej Mszy poświęcenie kredy i kadzidła. (ministaranci zrobili woreczki z kredą i kadzidłem).

7 stycznia niedziela – porządek Mszy niedzielny.

• 7 stycznia do puszek będzie można złożyć ofiarę na cele misyjne. Będzie wtedy obecny ks. Marcos Silva z Brazylii.
  • 7 stycznia zapraszamy młodzież na godz. 9.00 po Mszy spotkanie oraz dzieci komunijne o godz. 10.30 po Mszy spotkanie.
  • W tym tygodniu wypada 1 czwartek, piątek sobota i niedziela miesiąca o zwykłej porze modlitwy, spowiedź pierwszo piątkowa od 17.30 do 18.00 a potem po Mszy od 18.45.
  • Bardzo dziękujemy za przyjęcie nas z wizytą duszpasterską za życzliwość i ofiary. Najpierw odwiedzimy mieszkańców domów jednorodzinnych. Jeśli furtka lub brama do domu jest uchylona traktujemy to jako zaproszenie do odwiedzenia naszych parafian. Kolędę w blokach rozpoczniemy około 15 stycznia. W grudniu nasz parafianin odwiedził wszystkie bloki i zapisał chętnych na kolędę, jeśli ktoś chce nas jeszcze zaprosić to trzeba wysłać sms na numer parafialny z adresem i wpisem zaproszenie na kolędę. Kancelaria w czasie kolędy czynna po Mszy Świętej wieczornej.

W tym tygodniu odwiedzimy od godz. 16.00:

1. 2 stycznia wtorek od 16.00 Kuznocin tylko nowe osiedle i część domów przylegających do nowego osiedla oraz od Łowickiej w kierunku Bzury bez części od obwodnicy w kierunku Sochaczewa
  2. 3 Stycznia środa od 16.00 Kuznocin od obwodnicy w kierunku Sochaczewa; Torowa i Spółdzielcza.
  3. 4 stycznia czwartek – Reja od Północnej, Północna z domami ulicy Bojowników za obwodnicą potem po 17.30, Wschodnia; Bojowników od Północnej w kierunku Fabrycznej
  4. 5 stycznia piątek, Gwardyjska i Pietrzaka (razem z domem wielorodzinnym), Wyzwolenia w kierunku obwodnicy oraz Wyzwolenia od obwodnicy w kierunku miasta (2 księży)
  5. 8 stycznia poniedziałek Bojowników przed obwodnicą rozpoczynamy od przejazdu kolejowego w kierunku obwodnicy jeden ksiądz, ul. Daleka, Drobna, Zamknięta – jeden ksiądz, ul. Otwarta – jeden ksiądz
  6. 9 stycznia wtorek Szkolna oraz Mireckiego, Litewska