Ogłoszenia Niedziela 6.03.2022r.,

Ogłoszenia I Niedziela Wielkiego Postu 06.03.2022r.

1. W piątki Droga Krzyżowa, o godz. 17.15; Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17.30 przed Mszą Świętą wieczorną. Modlitwa poranna jutrznia wraz z czytaniami codziennie od poniedziałku do piątku o 6.00 w kościele dolnym wejście od parkingu.
  2. Za tydzień w niedzielę dodatkowa Msza Święta o godz. 16.30 dal dzieci I komunijnych.
  3. Również za tydzień o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą i modlitwę o uzdrowienie.
  4. Rekolekcje w naszej parafii będą w III Niedzielę W. Postu, Będą trwały od 20 do 22 marca poprowadzi je ks. Adam Domański proboszcz z Żyrardowa. Osoby, które zamówiły Msze Święte 21 marca i 22 marca wieczorem, prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.
  5. Jeszcze raz dziękuję za ofiary jakie zostały zebrane na tacę, na konto parafii lub przekazane bezpośrednio do nas. W tym tygodniu na miejscu w Sochaczewie udzieliliśmy pomocy potrzebującym, kupując ręczniki, oraz środki higieny osobistej organizując nocleg dla kilkuosobowej rodziny. W tym tygodniu wyruszy drugi transport do ks. Stefana. Informuje on nas co jest potrzebne i kupujemy towar hurtowo nowy, łatwiej jest przekazać dary na granicy, a potem rozdać potrzebującym. Pomagajmy sprawdzonymi kanałami oraz poprzez organizacje cieszące się społecznym zaufaniem.