Ogłoszenia niedziela 7 marca br.

Ogłoszenia III Niedziela Wielkiego Postu 7 marca 2021r.

1. Dziś w parafii pomaga nam kleryk z WSD w Łowiczu Bartłomiej Jaska.
  2. Dziś po Mszy Świętej o godz. 9.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  3. Cały czas odprawiamy w niedzielę o godz. 12.00 Mszę Świętą w kościele dolnym wejście od strony parkingu.
  4. O 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu a o 17.30 Gorzkie Żale.
  5. Z powodu pandemii oraz nauczania zdalnego klas IV_VIII szkół podstawowych, rekolekcje w naszej parafii będą miały ograniczoną formę. Prosimy jednak rodziców, aby umożliwić dzieciom jednodniową modlitwę w kościele i przyjechanie z nimi do parafii. W godzinach porannych dzieci ze szkoły podstawowej nr.2 nie będą miały zajęć kolidujących z rekolekcjami:
  6. Klasy I – IV środa 10 marca godz. 8.30
  7. Klasy V-VIII czwartek 11 marca godz. 8.15 możliwość spowiedzi i Msza Święta
  8. Rekolekcje parafialne dla dorosłych odbędą się od poniedziałku do środy 15-17 marca. Nauki rekolekcyjne o 10.00, 17.00 i 18.30 w poniedziałek i wtorek o 10.00 17.00 i 18.15 w środę. Rano o 7.00 nie będzie ks. rekolekcjonisty ale będzie spowiedź. Rekolekcje poprowadzi je ks. Giovanni Ballarin wikariusz parafii Wszystkich Świętych w Warszawie. Proszę o wykorzystanie czasu rekolekcji na spowiedź i nie odkładanie jej na później. Obecnie w parafii jest na stałe tylko 3 księży i nie wiadomo czy będziemy mieli jeszcze dodatkową pomoc na święta.
  9. Z powodu rekolekcji proszę osoby które zamówiły Msze Święte wieczorem 15 i 16 marca o kontakt w zakrystii.
  10. 14 marca o godz. 18.00 w następną niedzielę, zapraszamy na Mszę Świętą oraz modlitwę o uzdrowienie.
  11. Proszę o korzystanie z parkingu za kościołem, przypominam działka obok kościoła nie jest naszą własnością nie możemy jej osuszyć. W tamtym tygodniu wiele osób miało problem z wyjechaniem samochody z powodu grząskiego terenu.
  12. Chorych odwiedzimy w tygodniu po rekolekcjach parafialnych czyli po 21 marca.
  13. Cały czas prowadzimy niewielkie prace odnawiające w Kościele. Została pomalowana klatka schodowa od strony parkingu, założono listwy zabezpieczające przed pobrudzeniem ścian. Na krzyżu na dachu kościoła została zmieniona żarówka czyli na wysokości ponad 30 m. Za ogrzewanie w zimnym miesiącu lutym zapłaciliśmy 4400 zł.