Ogłoszenia Niedziela 8 X br.

XXVII Niedziela zwykła 8 października 2023r.

  1. Za tydzień 15 października br. w niedzielę o godz. 10.30 Msza Święta dla dzieci, które przystąpią do I Komunii Świętej. Również za tydzień w niedzielę o godz. 9,00 Msza Święta i spotkanie dla młodzieży, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania. Kolejne spotkanie planujemy na 5 listopada.
  2. Zapraszamy na katechezy dla młodzieży i dorosłych w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00.
  3. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii: poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek około godz. 18.30 po Mszy wieczornej, w środy, soboty i niedziele o godz. 17.30 przed Mszą wieczorną.
  4. Schola dziecięca Cecylki zaprasza dzieci na próby. W każdy piątek o godz. 18.00 w salce przy wejściu od strony parkingu. Scholę prowadzi pani Marta.
  5. Za tydzień Dzień Papieski, będziemy zbierać ofiary by ufundować stypendia dla zdolnej polskiej młodzieży.
  6. Przyjmujemy na wypominki, prosimy o wypisywanie zmarłych na kartkach zabranych z kościoła, są umieszczone pod chórem i na stoliku za ołtarzem.
  7. Są do nabycia wkłady do zniczy. W ten sposób wspieramy działania charytatywne prowadzone przez Caritas diecezjalną.
  8. Trwa remont schodów i remont elewacji budynku gospodarczego, natomiast zakończyliśmy remont ścian od strony parkingu. Łącznie odnowiono 400 m kwadratowych. Dziękuje firmie remontowej za solidną i szybką pracę. Przy okazji przypominam, że wszystkie prace finansowane są w 100 procentach z ofiar naszych parafian, za które przy tej okazji bardzo dziękuję. Nasza parafia nie otrzymała ani nie otrzymuje żadnych dotacji zewnętrznych.