Ogłoszenia Niedziela 9.10.2022r.

28 Niedziela zwykła 09.10.2022

  1. Za tydzień w niedzielę 16 października spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania po Mszy o godz. 9.00 oraz dzieci do I Komunii Świętej po Mszy o godz. 10.30.
  2. Wczoraj wyruszyła do Krakowa i Łagiewnik autokarowa pielgrzymka. Wyjazd zorganizowała wspólnota Odnowy w Duchu Świętym z naszej parafii. Uczestniczy pielgrzymki będą modlić się między innymi w intencji księży z naszej parafii.
  3. Zapraszamy na różaniec. Poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek po Mszy wieczornej w środę sobotę i niedzielę o 17.30.
  4. Można zabierać z kościoła kartki na wypominki za zmarłych. Wypełnione kartki można zostawiać u księży w miesiącu październiku. Prosimy o wyraźnie pisanie imion i nazwisk osób zmarłych za które będziemy się modlić.
  5. W niedzielę 23 października po Mszy o godz. 18.00 zapraszam na krótkie spotkanie organizacyjne osoby, które wpisały się na listę lektorów.
  6. Zakończyliśmy prace przy parkingu za kościołem. W sumie ułożono ponad 300 m2 kostki. Ponadto zostały zamontowane nowe latarnie. Bardzo dziękuję, za ofiary dzięki którym mogliśmy sfinansować te inwestycje.