XXX Niedziela zwykła – 27 października 2019r.

1. W piątek wypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze w Kościele w tym dniu: o godz. 7.00; 9.00 i 18.00. Nie ma Mszy o godz. 10.30 a o godz. 12.30 będziemy modlić się na cmentarzu. Po Mszy procesja wraz z wypominkami jednorazowymi. Wypominki roczne będziemy czytać od niedzieli 3 listopada jak zwykle przed Mszą o godz. 9.00.
  2. W Mszy Świętej listopadowej za zmarłych, imiona zostaną podzielone na 3 grupy i będziemy je czytać od poniedziałku do soboty. Dnia 2 listopada sobota Dzień Zaduszny. Msze Święte o godz. 7.00; 10.00 i 18.00.
  3. Proszę osoby, które mają groby na naszym cmentarzu by sprawdzić czy aktualna jest 20 letnia dzierżawa. Można to zrobić w kancelarii parafialnej.
  4. W tym tygodniu pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca. W piątek spowiedź podczas Mszy Świętych, w sobotę różaniec poranny w niedzielę wystawienie o 17.00.
  5. Są jeszcze miejsca na jednodniową pielgrzymkę do Torunia w dniu 9 listopada sobota, zapisy w zakrystii.
  6. W dalszym ciągu przyjmujemy na wypominki i Mszę Świętą listopadową. Prosimy o czytelne wypisywanie imion zmarłych na kartkach wyłożonych w Kościele. Wypominki będziemy również przyjmować na cmentarzu parafialnym od godz. 10.00.
  7. Są do nabycia znicze Caritas. Kupując znicze wspieramy wakacyjne wyjazdy dzieci z ubogich rodzin. Można również nabyć kalendarz diecezji łowickiej.
  8. W Uroczystość Wszystkich Świętych oraz Dzień zaduszny można uzyskać pod zwykłymi warunkami odpust, który możemy ofiarować za dusze w czyśćcu cierpiące.
  9. Przypominam o katechezach dla dorosłych w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00.