Procesja Bożego Ciała galeria

W roku 2016 po Mszy Świętej o godz. 10.30 wyruszyliśmy z procesją do czterech ołtarzy. W procesji uczestniczyli: lektorzy i ministranci, bielanki wraz z paniami katechetkami oraz rodzicami, panowie niosący baldachim i chorągwie, Kółka Żywego Różańca, pan organista, pan kościelny, ks. Krzysztof, ks. Robert, ks. Stefan Samborsky z Zakarpacia, ks. proboszcz. W procesji pomagała nam Sochaczewska Orkiestra Dęta działająca przy Urzędzie Gminy Sochaczew. Poszczególne ołtarze jak co roku przygotowały rodziny, którym składam szczególne podziękowania. Bardzo dziękujemy wszystkim w/w osobom oraz tym, którzy swoją pracą i pomocą pomogli zorganizować proscesję. Wyrażamy wdzięczność policji za czuwanie nad bezpieczeństwem.

Atrakcją uroczystości było odśpiewanie przez ks. Stefana Samborskiego Ewangelii w języku greckim. Przy trzecim ołtarzu po doczytaniu Ewangelii w języku polskim, mogliśmy usłyszeć jak brzmi ona w wersji orginalnej czyli greckim języku biblijnym.

W imieniu parafii dziękujęmy wszystkim za przybycie i wspólną modlitwę. Poniżej galeria z Uroczystości, czekamy jeszcze na kolejne zdjęcia.

Zdjęcia autor: Zbigniew Krakowiecki