Rekolekcje u Papieża i u nas marzec 2016r.

Włoski serwita o. Ermes Maria Ronchi ur. w 1947 r w Racchiuso di Attimis prowincja in Friuli (UD), poprowadzi w tym roku wielkopostne rekolekcje dla Papieża i Kurii Rzymskiej. Rozpoczną się one w niedzielę 6 marca w domu rekolekcyjnym w Ariccii pod Rzymem, niedaleko Lago Albano.

Ojciec Ronchi jest znanym kaznodzieją, często zapraszanym do włoskich mediów. Wykłada estetykę teologiczną i ikonografię na papieskim wydziale teologicznym Marianum w Rzymie, lecz na co dzień pracuje w Mediolanie. On sam poinformował dziś media o powierzonym mu zadaniu. O poprowadzenie rekolekcji poprosił go o osobiście Ojciec Święty. (z serwisu Radia Watykańskiego).

Rekolekcje w naszej parafii: Niedziela 13.03 do wtorku 15.03.2016r.

Przypominam, że nasze rekolekcje rozpoczną się 13 marca za tydzień, poprowadzi je Ojciec Dariusz Laskowski (paulin). Nauki dla dorosłych; w niedzielę według porządku Mszy Świętych. Spowiedź: w poniedziałek i wtorek na Mszach Świętych. Nauki rekolekcyjne pon. wt. o godz. 7.00; 10.00; 17.00 i 18.30.