Ogłoszenia Niedziela 26 czerwca

XIII Niedziela Zwykła – 26 czerweca 2022r.

1. Bardzo dziękuję ks. Mariuszowi za jego posługę w naszej parafii. Cztery lata minęły bardzo szybko, dziękuję, za gorliwość, dobre spostrzeżenia dzielenie się swoim doświadczeniem oraz wiedzą. Dziękuję, za dyspozycyjność oraz wiele razy za własną cenną inicjatywę. Żyliśmy zgodnie po bratersku dlatego wierzę, że będziemy nadal utrzymywać dobre relacje. Bóg zapłać ks. Mariuszu.

2. Dziś obchodzimy odpust parafialny. Na koniec każdej Mszy pomodlimy się w intencji Ojca Świętego, aby uzyskać odpust (warunki brak przywiązania do grzechu, stan łaski uświęcającej, przyjęcie Eucharystii oraz odmówienie modlitwy w intencji Ojca Świętego).

3. O godz. 12.00 po zakończeniu Mszy i błogosławieństwie wystawimy Najświętszy Sakrament zaśpiewamy Litanię Loretańską do Matki Bożej i odśpiewamy hymn Ciebie Boga Wysławiamy.

4. Od jutra przychodzi do naszej parafii ks. Bartek Jaska neoprezbiter, który będzie pomagał w duszpasterstwie parafialnym jako wikariusz.

5. W środę Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła Msze św. o 7.00 i 18.00.

6. W najbliższy piątek wypada pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca o zwykłej porze modlitwy. W piątek spowiedź od godz. 17.30.

7. Przypominamy, w czasie wakacji w lipcu i sierpniu nie ma Mszy Świętej wieczornej w poniedziałek, nie czynna jest również kancelaria w poniedziałek po południu. Nie ma również Mszy Świętej porannej o godz. 7.00 we wtorki i czwartki.

8. Pod chórem do puszki można złożyć ofiarę na remont plebanii w Osmolinie.