O nas

Msze Święte w dni powszednie godz. 7.00 i 18.00 ( okresie lipiec, sierpień nie ma Mszy Św. porannej we wtorki i czwartki oraz wieczornej w poniedziałki.

W niedziele i uroczystości 7.00; 9.00; 10.30 dla dzieci, 12.00 i 18.00

Nabożeństwa październikowe Poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek po Mszy wieczornej w środę sobotę i niedzielę o 17.30.,

Nabożeństwa majowe i czerwcowe w dni powszednie po Mszy o 18.00, w niedziele i uroczystości o 17.30.

Droga Krzyżowa w Wielkim Poście piątek 17.15, Gorzkie Żale o godz. 17.30 niedziela, potem Msza święta.

Wystawienie Najświętszego Sakramentu pierwszy czwartek miesiąca po Mszy Św. do 20.00, pierwszy piątek od 17.00 do 18.00, pierwsza niedziela od 17.00 o ile nie ma nabożeństw wynikających z kalendarza powyżej.

Jeśli następują zmiany w rozkładzie Mszy i nabożeństw informujemy o tym w ogłoszeniach.

Numer konta Parafii, dziękujemy za wsparcie. Bóg zapłać:

Bank Pekao S.A. I o. w Sochaczewie

Matka Boża Nieustającej Pomocy

…jest Patronką otwierającą drogę nadziei, która swe źródło ma w Bogu – w zaufaniu wobec Jego mocnego i mądrego prowadzenia – Jego miłości…

…jest Patronką przeżywających duże strapienia, smutek i rozgoryczenia oraz lęk…

…Patronką doświadczających przygniatającego zła, trudnych i bolesnych wydarzeń, beznadziejności w chorobie, losowych doświadczeniach, dotykających trudnych spraw osobistych małżeńskich, rodzinnych….

…Patronką tych, którzy w trudnych doświadczeniach szukają niezawodnego orędownictwa, miłości, opieki i wsparcia…W każdą środę biegniemy by zanosić do Niej nasze prośby, błagania i dziękczynienia Zapraszamy na różaniec w środy o godz.17.30, bezpośrednio po modlitwie różańcowej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, o godz. 18.00 Msza św. Ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy, której kopia znajduje się w centralnym miejscu naszej świątyni należy do najbardziej znanych wizerunków Bogarodzicy na świecie.

Święto Błogosławionej Dziewicy Maryi pod wezwaniem Nieustającej Pomocy obchodzimy zwykle 27 czerwca, jest to dzień odpustu w naszej parafii. Z racji duszpasterskich odpust w po 2015 roku przeniesiony jest na niedzielę.