O nas

Zapraszamy do odwiedzenia naszej parafii i do wspólnej modlitwy.

 Msze Święte w dni powszednie godz. 7.00 i 18.00

W niedziele i uroczystości 7.00; 9.00; 10.30 dla dzieci, 12.00 i 18.00

Nabożeństwa październikowe, majowe i czerwcowe w dni powszednie po Mszy o 18.00, w niedziele o 17.30.

Droga Krzyżowa w Wielkim Poście piątek 17.15, Gorzkie Żale o godz. 17.30 niedziela, potem Msza święta.

Wystawienie Najświętszego Sakramentu pierwszy czwartek miesiąca po Mszy Św. do 20.00, pierwszy piątek od 17.00 do 18.00, pierwsza niedziela od 17.00 o ile nie ma nabożeństw wynikających z kalendarza powyżej.

 Jeśli następują zmiany w rozkładzie Mszy i nabożeństw informujemy o tym przy kartce z kalendarza na stronie głównej.

 Matka Boża Nieustającej Pomocy 

...jest Patronką otwierającą drogę nadziei, która swe źródło ma w Bogu - w zaufaniu wobec Jego mocnego i mądrego prowadzenia - Jego miłości... 

...jest Patronką przeżywających duże strapienia, smutek i rozgoryczenia oraz lęk...

...Patronką doświadczających przygniatającego zła, trudnych i bolesnych wydarzeń, beznadziejności w chorobie, losowych doświadczeniach, dotykających trudnych spraw osobistych małżeńskich, rodzinnych....

...Patronką tych, którzy w trudnych doświadczeniach szukają niezawodnego orędownictwa, miłości, opieki i wsparcia...W każdą środę biegniemy by zanosić do Niej nasze prośby, błagania i dziękczynienia Zapraszamy na różaniec w środy o godz.17.30, bezpośrednio po modlitwie różańcowej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, o godz. 18.00 Msza św. Ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy, której kopia znajduje się w centralnym miejscu naszej świątyni należy do najbardziej znanych wizerunków Bogarodzicy na świecie.

Święto Błogosławionej Dziewicy Maryi pod wezwaniem Nieustającej Pomocy obchodzimy zwykle 27 czerwca, jest to dzień odpustu w naszej parafii.