Duszpasterstwo – kancelaria

Sprawy kancelaryjne załatwiamy osobiście w czasie godzin kancelaryjnych (od 31 maja 2020r.). W kancelarii używamy maseczek. W sprawach kancelaryjnych i sakramentalnych można skontaktować się z nami telefonicznie. W przypadku braku odpowiedzi na telefon proszę o wysłanie smsa z prośbą o kontakt. Oddzwonimy.

Nasi kapłani służą posługą sakramentalną i liturgiczną.
Sakramentami są Chrzest, Sakrament pojednania (spowiedź), Eucharystia (Msza Święta), Małżeństwo, Namaszczenie chorych. Ponadto odprawiamy nabożeństwa według kalendarza i tradycji Kościoła. Służymy również posługą wobec zmarłych, odprawiając pogrzeby.

W kancelarii parafialnej przyjmujemy w poniedziałek, środę, piątek 7.30 – 8.30; 17.00 – 18.00; w sobotę 9.00 – 10.00. W niedziele, uroczystości, święta, wtorki oraz pierwsze piątki miesiąca kancelaria nieczynna. Uwaga zmiany godzin kancelaryjnych w czasie kolędy 01.01 do 4.02.2020r.. W czasie wakacji w lipcu i sierpniu kancelaria nieczynna również w czwartki.