Niedziela 5 maja 2024r.

VI Niedziela Wielkanocna 5 maja 2024r.

1. Przygotowujących się do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w poniedziałek 6 maja godz. 19.00 oraz w środę 8 maja o 19.00. Serdecznie zapraszam w najbliższy czwartek o godz. 18.00 na Mszę Świętą podczas której, ks. biskup Andrzej Przybylski udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania. Uroczystość nie będzie długa, ponieważ grupa młodzieży jest dość mała, zachęcam naszych parafian do wzięcia udziału w tej uroczystości.
  2. Dziś kolejne spotkanie KŻR o godz. 17.00.
  3. Kolejne spotkanie dla dzieci I Komunijnych 12 maja o godz.10.30. Dzieci zapraszamy na próby przed I Komunią Świętą dnia 13 i 15 maja poniedziałek i środa o godz. 19.00.
  4. Nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy wieczornej a w święta i uroczystości o godz. 17.30.
  5. W związku z tym, że 3 maja dość spora grupa osób przyszła na Msze Świętą o godz. 9.00 i 12.00, przypominam: Msze Święte w uroczystości i święta o charakterze kościelno – państwowym takie jak 3 maja oraz 11 listopada, są w naszej parafii celebrowane według porządku świątecznego tzn., o godz. 7.00; 10.00; i 18.00. Zawsze tydzień przed danym świętem ogłaszamy w internecie i gablocie plan modlitw w dany świąteczny dzień.
  6. Za tydzień zapraszamy na Mszę Świętą a po niej na modlitwę o uzdrowienie.
  7. W minionym tygodniu zakończyliśmy remont schodów do kościoła. Wykonano ostatnie 250 metrów kwadratowych. W kościele natomiast została maszynowo wyszlifowana posadzka oraz część podłogi przed prezbiterium. Wzdłuż płotu kościoła zasadzono tuje zostały posadzone kwiaty w nowych i starych doniczkach, oraz przesadzone oliwki i palmy.