Niedziela ogłoszenia 5 XI

32 Niedziela zwykła 05.11.2022

1. Dziś o godz. 9.00 spotkanie z bierzmowanymi, o 10.30 z dziećmi przystępującymi do I Komunii Świętej. O godz. 17.00, kółka żywego różańca.
  2. W piątek Uroczystość Św. Wiktorii patronki naszej diecezji oraz Dzień Niepodległości. Msze Święte o godz. 7.00; 10.00 oraz 18.00.
  3. Bardzo dziękuję rodzicom oraz katechetom za zorganizowanie Balu Świętych w miniony poniedziałek 31 października. Uczestniczyło w nim ponad setka dzieci. Mamom i babciom dziękuję za upieczenie ciast. Na stronie internetowej znajduje się galeria z tego spotkania.
  4. Wypominki będziemy czytać w dwóch grupach w niedziele przed mszą św. o godz. 9.00. W niedziele nieparzyste te przyjęte przez ks. proboszcza w niedziele parzyste przez ks. Bartka oraz przekazane nam po 1 listopada.
  5. Za tydzień w niedzielę zapraszamy na Mszę Świętą na godz. 18.00 oraz modlitwę o uzdrowienie.
  6. Od tego poniedziałku Msza Święta poranna będzie odprawiana w kaplicy za ołtarzem. Będziemy się tam modlić w dni powszednie rano od poniedziałku do piątku.