Ogłoszenia 1 stycznia 2023

1. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie nas po kolędzie. Wzorem lat ubiegłych na kolędę udamy się najpierw do domków jednorodzinnych. Wchodzimy tam, gdzie jest uchylona brama lub furtka. Do bloków natomiast udamy się na zaproszenia wysłane smsem tel.720250691 (wystarczy podać adres i imię zapraszającego). Zgłoszenia na kolędę do bloków przyjmujemy również w zakrystii po Mszach Świętych.

·  – 2 stycznia poniedziałek od 15.30 ul. Reja 1 ksiądz, 2 ksiądz Północna z domami ulicy Bojowników za obwodnicą obok ul. Północnej, po 17.30 ul. Wschodnia.

·  – 3 stycznia wtorek od 15.30 ul. Bojowników jeden ksiądz od nr.1 drugi ksiądz za obwodnicą od Fabrycznej

·  – 4 Stycznia środa od 15,30 ul. Wyzwolenia oraz Gwardyjska i Pietrzaka, jeden ksiądz od Gwardyjskiej drugi od obwodnicy w kierunku miasta

·  – 5 stycznia czwartek ul. Daleka, Drobna, Zamknięta – jeden ksiądz, ul. Otwarta – drugi ksiądz

·  – 7 stycznia sobota od 9.30 Szkolna oraz Mireckiego

·  – 9 stycznia poniedziałek od 15.30 ul. Zamiejska, Wiśniowa, Robotnicza, Wołodyjowskiego

·  – 10 stycznia wtorek od 15.30 Boryszewska, Lipowa, Sosnowa, Akacjowa, Olchowa, Cisowa

·  – 11 stycznia środa od 15.30 ul. Litweska, Wierzbowa, około po 17.30 ul. Nadbrzeżna, Armii Krajowej

• 6 stycznia w piątek Uroczystość Objawienia Bożego, Msze w porządku niedzielnym 7.00; 9,00; 10.30; 12.00; 18.00. O godz. 12.00 młodzież z Łowicza przedstawi Jasełka, zapraszamy do ich obejrzenia i wsparcia młodzieży na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie.
  • 8 stycznia kolejne spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych oraz młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  • 8 stycznia zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę Świętą oraz modlitwę o uzdrowienie.
  • W tym tygodniu wypada I czwartek adoracja po Mszy wieczornej, I sobota rano różaniec fatimski, w niedzielę wystawienie od 17.00 w trakcie wystawienia modlitwa o nowe i liczne powołania kapłańskie.
  • W czasie kolędy kancelaria po południu czynna po Mszach Świętych wieczornych, w sobotę po Mszy Świętej porannej.