Ogłoszenia 30 sierpnia 2020

XXII Niedziela zwykła 30 sierpnia 2020r.

1. Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego w naszej parafii odbędzie się 1 sierpnia we wtorek o godz. 10.00. Zapraszamy dzieci, nauczycieli oraz rodziców będziemy modlić się o pomyślny rok szkolny.
  2. Rodzicom szczególnie młodzieży przypominam, o złożeniu deklaracji, jeśli będą takie wymagania w szkole o chęci uczęszczania na lekcje religii. Proszę również o zainteresowanie się czy dyrekcje szczególnie szkół prywatnych wywiązują się z obowiązku zapewnienia nauki religii.
  3. Spotkanie dla bierzmowanych w naszej parafii odbędzie się dnia 4 sierpnia piątek o godz. 18.45. Przypominamy o konieczności dostarczenia świadectwa chrztu jeśli dana osoba przyjęła chrzest poza naszą parafią.
  4. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W czwartek wystawienie po Mszy Świętej wieczornej, w piątek spowiedź od 17.00, w sobotę rano różaniec fatimski, w niedzielę wystawienie od 17.00.
  5. Zachęcamy do lektury prasy religijnej.
  6. Zapraszam na stronę internetową tam więcej aktualności.