Ogłoszenia II Niedziela Wielkanocna

II Niedziela Wielkanocna 16 kwietnia 2023r.

1. Dziś o godz. 9.00 Msza i spotkanie dla bierzmowanych o 10.30 Msza i spotkanie dla dzieci komunijnych
  2. Za tydzień w naszej parafii będziemy gościć ks. Marcosa z Brazylii rektora seminarium Redemptoris Mater w Rio de Janeiro. Po Mszy do puszek będzie można złożyć ofiarę na funkcjonowanie tego seminarium misyjnego.
  3. Za tydzień wspólnoty neokatechumenalne z naszej diecezji rozpoczną wielkanocną Misja na placach. Chodzi o głoszenie Zmartwychwstania Chrystusa nie tylko w kościele ale również na zewnątrz świątyni, poprzez śpiewy i świadectwa. Pierwsze głoszenie w  w niedziele 23 kwietnia o godz 14.00 na placu Kościuszki w Sochaczewie.
  4. Mężczyzn, którzy podczas rekolekcji zobowiązali się do odmawiania codziennie cząstki różańca zapraszamy w niedz. 23 kwietnia na godz. 17.30 na spotkanie organizacyjne do kościoła.
  5. Kto chciałby dołączyć do lektorów świeckich naszej parafii czytających podczas niedzielnych Mszy Świętych przyjmujemy zapisy w zakrystii. po Mszy.