Ogłoszenia III Niedziela Adwentu 15 XII

1. Dziś mija termin zrobienia paczek dla dzieci ze szkoły podstawowej. Kartkę z numerem paczki proszę przypiąć do paczki i położyć koło choinki z której zabieraliśmy kartki.
  2. Dziś po Mszy Świętej o godz. 9.00 spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania. O 10.30 spotkanie dla dzieci przystępujących do I Komunii.
  3. Są jeszcze do nabycia świece na stół wigilijny małe. Dochód ze sprzedaży świec jest przeznaczony na Caritas Diecezji Łowickiej.
  4. Osoby, które nie przystąpiły jeszcze do sakramentu pojednania mogą to zrobić w piątek od godz. 17.00 w konfesjonale będzie dyżurować dwóch księży.
  5. W najbliższą niedzielę 22 grudnia na Mszy Świętej o godz. 10.30 i 12.00 będziemy gościć ks. Johna Gancarza z diecezji Hartford w USA. Ks. John – Janek był w naszej parafii na praktyce duszpasterskiej trzy lata temu, uczył się języka polskiego i poznawał polskie duszpasterstwo. Mszę o godz. 12.00 odprawi w intencji naszych parafian, zapraszamy.
  6. Dzieci, które chodziły na roraty proszone są o przyniesienie planszy i przyklejonych do nich obrazków na Mszę Świętą o godz. 10.30 w następną niedzielę 22 grudnia. Podczas Mszy rozlosujemy nagrody dla najgorliwszych uczestników rorat. Minimum trzeba mieć pięć zebranych kartek.
  7. Pan Daniel organista roznosi opłatki proszę o życzliwe przyjęcie go w naszych domach.
  8. Szczegółowy plan Mszy Świętych w czasie świąt podam go w najbliższą niedzielę. Pasterka jak zwykle o 24.00, w Boże Narodzenie nie ma Mszy Świętej o godz. 7.00 natomiast 26 grudnia Msza o godz. 18.00 będzie recytowana, damy odpocząć panu Danielowi.