Ogłoszenia Niedziela 14.06.24

XI Niedziela Zwykła 16 czerwca 2024r. 

  1. Dziś niedziela 14 czerwca przed południem oprócz ks. Wojciecha i kleryka Michała pomaga nam ks. Piotr Jutkiewicz z Warszawy. Bardzo dziękujemy za ich posługę.
  2. W najbliższy poniedziałek i środę rano, nie będzie odprawiana Msza Święta poranna. W te dni rano kancelaria będzie nieczynna,
  3. W piątek o godz. 10.00 zapraszamy dzieci i młodzież na zakończenie roku szkolnego. Prosimy o obecność szczególnie dzieci pierwszokomunijnych oraz rocznicowych oraz bierzmowanych.
  4. W dniu 23 czerwca w następną niedzielę o godz. 12.00 ks. Mateusz Ender odprawi w naszej parafii Mszę prymicyjną połączoną z indywidualnym błogosławieństwem. Serdecznie zapraszamy.
  5. Grupa Odnowy w Duchu Świętym działająca w naszej parafii 26 lipca br. organizuje pielgrzymkę do Lichenia. Wychodząc z kościoła, można wziąć kartkę, na której opisane są szczegóły pielgrzymki oraz numer kontaktowy.
  6. Zbliżają się wakacje przypominam, że w lipcu i sierpniu zmieniony będzie powszedni grafik Mszy Świętych oraz godzin otwarcia kancelarii.