Ogłoszenia Niedziela 21 marca

Ogłoszenia V Niedziela Wielkiego Postu 21 marca 2021r.

1. Cały czas odprawiamy w niedzielę o godz. 12.00 Mszę Świętą w kościele dolnym wejście od strony parkingu również Niedziela Palmowa.
  2. Po niedzieli chcemy odwiedzić chorych z zachowaniem reguł sanitarnych prosimy o umówienie się w zakrystii.
  3. Za tydzień Niedziela Palmowa prosimy o przyniesienie palemek, na każdej Mszy Świętej będziemy je święcić.
  4. Planujemy już Wielki Tydzień. W Wielki Czwartek i Piątek modlitwy o godz. 18.30. Wigilia Paschalna o godz. 20.00. W Wielką Sobotę planujemy święcenie pokarmów szczegóły za tydzień.
  5. 25 marca w czwartek wypada Uroczystość Zwiastowania N.M.P. Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00. Tego dnia można podjąć się duchowej adopcji dziecka poczętego.
  6. Przypominam, aby nie odkładać spowiedzi na ostatnią chwilę przed świętami. Za tydzień podam godziny dodatkowych dyżurów w konfesjonale po Niedzieli Palmowej.
  7.  W Uroczystość Św. Józefa 19 marca modliliśmy się za ks. proboszcza Józefa Kwiatkowskiego, na jego grobie w Gąbinie został w imieniu parafian zapalony symboliczny znicz.
  8. Dziękuje za ofiary jakie zbieramy na figurę św. Józefa do naszego Kościoła oraz za ofiary na kwiaty do grobu pańskiego.