Ogłoszenia Niedziela 4 lipca

Ogłoszenia XIV Niedziela zwykła 04.07.2021r.

1. Dziś żegnamy ks. Stefana, który wraca na Ukrainę do domu. Bardzo dziękuję za 4 lata jego pomocy w naszej parafii, za życzliwość i ofiarność. Zapraszamy ponownie jak tylko będzie to możliwe.
  2. W związku z mniejszą liczbą księży w parafii, proszę o cierpliwość i wyrozumiałość zwłaszcza przy zamawianiu intencji mszalnych i oczekiwaniu na sakrament pojednania.
  3. W wakacje nie ma Mszy Świętych porannych we wtorki i czwartki, kancelaria parafialna w dni kancelaryjne rano czynna będzie zaraz po porannej Mszy Świętej czyli w poniedz., środę i piątek.
  4. Za tydzień w niedzielę o godz. 18.00 Msza Święta i modlitwa o uzdrowienie, zapraszamy szczególnie małżeństwa.
  5. Książka intencji na rok 2021 będzie gotowa w niedzielę 25 lipca tego dnia rozpoczniemy zapisy na msze na rok następny.
  6. Od dzisiejszej niedzieli jeden z księży przed ołtarzem będzie rozdzielał Komunię Świętą tylko do ust osoby, które chcą przyjąć Pana Jezusa na rękę proszę żeby udały się do innego księdza.