Ogłoszenia Niedziela 6 czerwca

Ogłoszenia X Niedziela zwykła 06.06.2021r.

1. Na niedzielę 13 czerwca na Mszę Świętą o godz. 10.30 zapraszamy dzieci, które przyjęły Komunię Świętą w ubiegłym roku. Spowiedź dla dzieci przed rocznicą Komunii Świętej w piątek 11 czerwca od godz. 17.00.
  2.  W najbliższy piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W czasie nabożeństwa czerwcowego akt oddania się Sercu Jezusowemu. Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00.
  3. Mimo spadającej liczby zachorowań na covid, bardzo proszę o cierpliwość i zachowanie zasad higieny w naszej świątyni. Nasz Kościół jest bardzo duży, przychodzi do niego dużo osób więc tym bardziej zachowajmy ostrożność. Jeśli zmienią się zasady sanitarne obowiązujące w budynkach sakralnych niezwłocznie wprowadzimy zmiany ułatwiające uczestnictwo w Mszach i nabożeństwach.
  4. Trwają nabożeństwa czerwcowe odprawiamy je w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej a niedziele i uroczystości o godz. 17.30.