XXXI Niedziela zwykła – 03 listopada 2019r.

1. Za tydzień dodatkowa Msza Święta o godz. 16.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Również za tydzień w niedzielę o godz. 18.oo Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie, zapraszamy.
  2. Dziś o 16.30 spotkanie KŻR zapraszamy.
  3. Wypominki roczne będziemy czytać od niedzieli 3 listopada jak zwykle przed Mszą o godz. 9.00. W tym roku wypominki podzielimy na dwie grupy. Odpowiednio czytane w I i III oraz II i IV niedzielę miesiąca. Lista z podziałem zostanie wywieszona w gablocie przed Kościołem.
  4. W Mszy Świętej listopadowej za zmarłych, imiona zostaną podzielone na 3 grupy i będziemy je czytać od poniedziałku do soboty.
  5. Proszę osoby, które mają groby na naszym cmentarzu by sprawdzić czy aktualna jest 20 letnia dzierżawa. Można to zrobić w kancelarii parafialnej. Przy okazji informuję, że za wywóz śmieci z cmentarza zapłaciliśmy ostatnio ponad 1000 PLN. 1500 PLN kosztowało wywiezienie ziemi.
  6. Przypominam o katechezach dla dorosłych w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00.