Ogłoszenia Niedziela 19.06

XI Niedziela zwykła 19 czerwca 2022r.

1. Jeszcze raz bardzo dziękuję za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało oraz pomoc w procesji. Jestem wdzięczny za obecność dzieci komunijnych i bielanek, KŻR, ministrantów i lektorów. Dziękuję też Sochaczewskiej Policji za czuwanie nad bezpieczeństwem uczestników procesji.
  2. W naszej parafii po raz kolejny przeżywamy zmiany księży. Po 4 latach pobytu w parafii odchodzi na probostwo do Osmolina ks. Mariusz Makowski. ‘Na jego miejsce przyjdzie neoprezbiter ks. Bartłomiej Jaska. Uroczyste pożegnanie ks. Mariusza obędzie się w najbliższą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 9.00.
  3. Za tydzień odpust parafialny. Msza Święta o godz. 12.00 potem litania do Matki Bożej.
  4. 23 czerwca w czwartek o godz. 11.00 Msza Święta na zakończenie roku szkolnego.
  5. W najbliższy piątek Uroczystość Serca Jezusowego, Msze Św.o godz. 7.00 i 18.00.
  6. Książka intencji na rok 2023, będzie gotowa w niedzielę 17 lipca wtedy rozpoczniemy zapisy na Msze na następny rok.
  7. W miesiącach wakacyjnych lipiec i sierpień nie będzie Mszy Świętej wieczornej w poniedziałek oraz porannych we wtorki i czwartki. Kancelaria w poniedziałek będzie czynna tylko rano.
  1.  Informacje również na internetowej stronie parafii: parafiaboryszew.pl