Niedziela 24.01.2021 ogłoszenia

Ogłoszenia Niedziela 24 stycznia 2021r.

1. Zapraszam do kościoła na kolędę w zmienionej ze względu na pandemię formie. Zapraszamy was poszczególnymi wioskami, ulicami oraz blokami (choćby jednego delegata z rodziny) na Eucharystię w intencji Waszych rodzin. Modlimy się codziennie o godz. 18.00 według planu podanego poniżej. Bardzo dziękuję za obecność i ofiary kolędowe jakie zostały złożone na tacę w dni powszednie.

W tym tygodniu zapraszam mieszkańców:

25 stycznia pon. – Fabryczna 4, 4a, Żwirki i Wigury 1, 3, 5, 7, 10, 11, 12.

26 stycznia wt. – Wojska Polskiego cała, Żwirki i Wigury 6, 6a, 8, 13, 14, 16.

27 stycznia śr. – Żyrardowska, Lotników cała

28 stycznia czw. – Mazowiecka, Żwirki i Wigury 18, 20, 15 Sierpnia od Pisi do granicy miasta

29 stycznia pt. – Bortnowskiego, Cisowa, Akacjowa, Lipowa, Olchowa, Sosnowa, Kutrzeby

30 stycznia sob. -, osoby które mieszkały kiedyś w naszej parafii, a także które do nas regularnie przyjeżdżają.

• Dziś podczas Mszy Świętej o godz. 12.00 będzie nam towarzyszy nam chór nauczycielski Vivace pod dyrekcją pana Piotra Milczarka.
  • Dziś o godz. 12.00 w dolnym Kościele odprawimy dodatkową Mszę Świętą, w dolnym Kościele może przebywać bezpiecznie około 45 osób, wejście od strony parkingu.
  • W niedzielę7 lutego na godz. 16.30 zapraszamy na Mszę Świętą i spotkanie dziećmi, które w tym roku przystąpią do I Komunii Świętej.
  • Również kurs przedmałżeński planujemy rozpocząć od niedzieli 7 lutego. Spotkania będą odbywać się w kościele po Mszy Świętej wieczornej.
  • W ostatnim tygodniu wykorzystaliśmy śnieg oraz mróz i zostały wytrzepane wszystkie chodniki i dywany z kościoła. Ponadto w łazience zainstalowano nowe wydajne pojemniki na papier oraz dozowniki mydła.