Ogłoszenia Niedziela 7 lutego br.

Ogłoszenia V Niedziela zwykła 7 luty 2021r.

1. Kontynuujemy Msze Święte w dolnym Kościele o godz. 12.00 zapraszamy rodziców z małymi dziećmi., wejście od strony parkingu.
  2. Dziś o godz. 16.30 zapraszamy na Mszę Świętą i spotkanie z dziećmi, które w tym roku przystąpią do I Komunii Świętej.
  3. Również dziś rozpoczynamy kurs przedmałżeński Spotkania będą odbywać się w kościele po Mszy Świętej wieczornej. Zapraszamy nie trzeba się wcześniej zapisywać. Spotkanie będą odbywać się w niedziele lutego i marca po Mszy o godz. 18.00 z zachowaniem reżimu sanitarnego.
  4. Przypominam, że od 31 stycznia zmieniała się opłata za dwudziestoletnią dzierżawę grobu na naszym cmentarzu parafialnym w Kozłowie Biskupim. Opłaty zostały podniesione z powodu rosnących cen wywozu śmieci. W miesiącu styczniu z powodu chłodniejszej niż zwykle zimy za ogrzewanie zapłaciliśmy 4700 PLN.