Niedziela 4 X ogłoszenia

XXVII Niedziela zwykła 4 października 2020r.

1. Dziś 4 października do puszek będziemy zbierać ofiary dla uchodźców zamieszkujących obecnie wyspę Lesbos w Grecji. Jest to akcja ogólnopolska w której nasza parafia bierze udział.
  2. Dziś o godz. 16.45 spotkanie KŻR.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30.
  4. Już dziś można zabierać kartki by wypisywać na nich imiona bliskich polecanych w wypominkach rocznych, jednorazowych na cmentarzu oraz mszy świętej listopadowej. Za tydzień rozpoczniemy przyjmowanie kartek. Prosimy aby używać druków zabranych z Kościoła oraz czytelnie wypisywać imiona i nazwiska zmarłych.
  5. Są już do nabycia znicze na groby naszych bliskich. W ten sposób wspieramy diecezjalną Caritas w organizacji pomocy dla ubogich.
  6. Za tydzień w niedzielę Dzień Papieski, zebrane do puszek ofiary są przeznaczone na stypendia dla dzieci i młodzieży.
  7. 18 października w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10.30 spotkanie dla dzieci, które w maju 2021 roku przystąpią do I Komunii Świętej.