Ogłoszenia 27 grudnia Niedziela

Niedziela Świętej Rodziny 27 grudnia 2020r.

1. Dziś wypada Święto Świętej Rodziny z Nazaretu. O godz. 18.00 zapraszamy na poświęcenie wina. Na pamiątkę cudownego uzdrowienie św. Jana, którego wspomnienie wypada również w dniu dzisiejszym.
  2. Jutro poniedziałek 28 grudnia nie ma porannej Mszy Świętej.
  3. W czwartek 31 o godz. 18.00 Msza Święta dziękczynna na zakończenie roku. 1 stycznia pierwsza Msza Święta o godz. 9.00, potem według porządku niedzielnego.
  4. W sobotę różaniec fatimski po Mszy Świętej porannej, w niedzielę 3 stycznia wystawienie i adoracja.
  5. Nie planujemy tradycyjnej kolędy i odwiedzania mieszkańców w domach. Od 4 stycznia planujemy Msze Święte w intencji mieszkańców poszczególnych ulic i miejscowości. Zapraszamy do Kościoła po pamiątkową kartkę wraz z modlitwą za rodzinę oraz po wodę święconą a od 6 stycznia dodatkowo kredę i kadzidło.

4 stycznia – Andrzejów Duranowski, Duranów, Silice;

5 stycznia – Rokotów, Janówek Duranowski

7 stycznia – ul. Bojowników, Wschodnia, Robotnicza, Wołodyjowskiego i Wiśniowa

8 stycznia – Kuznocin, Wyzwolenia i Zamiejska

9 stycznia – Fabryczna bloki 1, 1A i 1C; ul.15 sierpnia blok 1

• 6. Mamy dużo wolnych intencji o godz. 7.00 rano w styczniu. Kto by chciał zamówić indywidualną Mszę Świętą zapraszamy do zakrystii.
  • 7. Bardzo dziękuję za ofiary złożone na potrzeby Kościoła, szczególnie przed świętami.
  •  8. Wszystkie informacje na stronie parafii.