Ogłoszenia Niedziela 3 stycznia

Ogłoszenia Niedziela 3 stycznia 2021r.

1. Dziś I Niedziela miesiąca wystawienie od godz. 17.00.
  2. W najbliższy czwartek wypada I czwartek miesiąca. Wystawienie i adoracja po Mszy Świętej wieczornej.
  3. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte według porządku niedzielnego. Na każdej Mszy poświęcenie kredy i kadzidła.
  4. Przypominam o rozpoczynającej się kolędzie w zmienionej ze względu na pandemię formie. Zapraszamy was poszczególnymi wioskami, ulicami oraz blokami (choćby jednego delegata z rodziny) na Eucharystię w intencji Waszych rodzin.

Będziemy się modlić codziennie w dni powszednie w kościele o godz. 18.00. W trakcie Mszy Świętej odczytamy modlitwę, którą zwykliśmy odmawiać w domach. Po błogosławieństwie, spod chóru kościoła można będzie zabrać pamiątkową kartę z modlitwą do odmówienia w domu (najlepiej pomodlić się gdy będą wszyscy domownicy). Będzie również przygotowana woda święcona. Kto chciałby wesprzeć funkcjonowanie parafii ofiarą, to będzie taka możliwość w trakcie Mszy Świętej. Można to zrobić również w innym czasie, wrzucając ofiarę do oznaczonej skarbonki, pod chórem kościoła.

Plan na najbliższy tydzień kolejne dni można zobaczyć na stronie internetowej parafii, lub gablocie kościoła.

4 stycznia  pon. – Andrzejów Duranowski, Duranów, Silice.

5 stycznia wt. – Rokotów, Janówek Duranowski.

7 stycznia czw. – ul. Bojowników, Wschodnia, Robotnicza, Wołodyjowskiego i Wiśniowa.

8 stycznia pt. – Kuznocin, Wyzwolenia i Zamiejska.

9 stycznia sob. – Fabryczna bloki 1, 1A i 1C; ul.15 sierpnia blok 1.

11 stycznia pon. – Pionierów, Przyszła, Nadbrzeżna oraz 15 Sierpnia bl., 49b i 49c.

12 stycznia wt. – Spółdzielcza i Południowa, Reja, Północna i ul. Wyzwolenia za obwodnicą, Gwardyjska i Torowa, Środkowa i Klonowa.

13 stycznia śr. – Broniewskiego bl. 1, 2, 3, 4, Spartańska, Mickiewicza bl. 1, 2, 3

14 stycznia czw. – Miła, Dolna, Zduńska, Tartaczna, Litewska, Głucha ,Wierzbowa, Mickiewicza bl. 4 i 5.

15 stycznia pt.Szkolna, Mireckiego, Otwarta, Zamknięta, Łuszczewskich, Kopernika.

16 stycznia sob.Zamoyjskiego, Kozubowskiego, Boryszewska